Věřím v nebeskou dokonalost

Zastávám názor, že dokonalost nudí. Vlastně si myslím, že dokonalost jako taková ani neexistuje, protože její vnímání máme nastavené každý jinak. Co je pro někoho dokonalé může být pro druhého průměrné a naopak.

Chtěla bych vás teď pozvat do světa „nebeské dokonalosti“, do světa TianDe (= nebeská dokonalost), kterému jsem před pár měsíci propadla. Zmítám se v krásném, voňavém a zdraví prospěšném světě kosmetiky vyráběné na bázi tradičních čínských a tibetských receptur.

Chce se mi říct, že TianDe není jen kosmetika. Ale to zní jako otřepaná fráze.

katalogTianDe se musí vyzkoušet a zažít na vlastní kůži. Odhoďte proto předsudky, otevřete se chuti vyzkoušet něco nového a nechte se pozvat do světa opravdu kvalitní přírodní kosmetiky za milé ceny.

V této kosmetice nenajdete žádnou zbytečnou chemii, je naopak nadupaná zázraky, které nám příroda nabízí. Tak si říkám, proč nedat bylinkám šanci a nevyzkoušet je na vlastní kůži? Kromě kosmetiky pečující o pleť, vlasy či kůži, najdete v sortimentu i výrobky podporující naše zdraví. Jedná se o nejrůznější bylinné náplasti na bolesti či záněty v těle či bylinné gely, které poslouží při chronických či akutních problémech. Velkým tématem pro TianDe je ale zejména prevence zdraví, na kterou čínská medicína klade obrovský důraz a je považována za stavební kámen tamní zdravotní péče.

Stojím nohama na zemi a vím, že TianDe není zázračná kosmetika, která vyléčí všechny naše (vaše) zdravotní neduhy a drobné vady na kráse 🙂 Co ale vím je, že TianDe:

  • nabízí kvalitní produkty, mezi kterými si vybere 90 % z nás právě to, co mu sedne,
  • je špičková kosmetika za nízké ceny (TianDe nekoupíte v kamenném obchodě, ale jen přes eshop, což nezvyšuje náklady spojené s distribucí a pronájmem obchodu -> tzn. nižší cena pro nás, zákazníky)
  • je jediná „drogerie“, ve které snad za každý nákup dostanete nějaký dárek
  • vás štědře odmění, když budete produkty doporučovat dál mezi své známé
  • vám poskytne výraznou slevu na všechny produkty, pokud se zaregistrujete do eshopu (z registrace neplynou žádné závazky, jen budete pravidelně odměňováni dárky za případné pravidelné nákupy … ale to se snad dá vydržet :-))

Stáhněte si katalog a v klidu si prohlédněte nabídku sortimentu >>>

katalog_titulka_2018
Společně s katalogem přijde do e-mailu informace, jak nakupovat s opravdu výraznou slevou 😉

Eva Obstová

Mým přáním je vytvořit komunitu lidí pečujících o zdraví a krásu sebe i svého okolí. Komunitu spokojených lidí. Co mně osobně dělá spokojenou? Jsou to tři základní pilíře, které když jsou nasycené, tak mám pocit hojnosti a jsem šťastná: ZDRAVÍ, FINANČNÍ SVOBODA, SEBEREALIZACE O tom, jak to dělám, si přečtěte tady >>>

Komentáře