Spolupráce

V sekci O mně se mimo jiné dočtete, proč mě TianDe nadchlo i z obchodního hlediska. Podobných nadšenců není nikdy dost a já budu moc ráda, když se ke mně přidáte. Jsem teprve na začátku a sama se ve světe TianDe začínám orientovat. Nicméně už teď vím nejspíš víc, než víte Vy, takže si troufám být Vám v úplných začátcích oporou a spojencem v napínavém průzkumu terénu 🙂

TianDe nabízí velmi kvalitní a originální produkty za super ceny, které jsou dostupné pro každého. V České republice je TianDe na vzestupu a každý týden se o našich produktech dozvídají stovky nových zákazníků, kteří je začínají používat a oblíbí si je.
BUĎTE SOUČÁSTÍ NĚČEHO VELKÉHO 🙂

Jak se můžete zapojit

Práce v TianDe nevyžaduje žádné vstupní investice, ani nákupy startovacích balíčků či vzorků. Sami se můžete rozhodnout, zda si chcete přivydělat 2 - 5 000 Kč při zaměstnání nebo se zapojíte opravdu na "plné koule :-)" a TianDe se pro Vás stane hlavním zdrojem příjmu. Příjemné je, že se nemusíte rozhodnout hned, ale až když si vyzkoušíte, jak se Vám u nás vlastně líbí 🙂

Proč by se Vám práce v TianDe mohla líbit?

Je jen na Vás, kolik času práci věnujete. 
Pracujete převážně on-line, takže odkudkoli. 
Nepotřebujete žádné vstupní investice.
Nemáme úřední hodiny, takže si svou práci uděláte kdy potřebujete. 
Jste v každodenní komunikaci s podobně naladěnými nadšenci, takže neustálá motivace zaručena 🙂

Co mohu přislíbit

  • Začátek podnikání v TianDe není spojen s žádnými poplatky ani povinnými nákupy (pravděpodobně ale budete chtít vědět, co doporučujete dál, takže v počátcích nakoupíte produkty minimálně za pár stovek, abyste věděli, o čem mluvíte).

  • Získáte přístupy k on-line webinářům, ze kterých čerpáte produktové znalosti.

  • Nikdo vás netlačí k výkonům, je to opravdu jen a jen na vás kolik času a energie podnikání věnujete (nečekejte ale, že sezením na gauči zbohatnete).

  • Podnikání s TianDe se nerovná rychlému a snadnému zbohatnutí – kdo chce výsledky, musí máknout (tak jako v každé jiné práci).

  • Získáte přístup do uzavřené FB skupiny, kde si několik tisíc členů vyměňuje své zkušenosti s výrobky TianDe … je to neskutečná studnice informací a podpory.

  • Seznámím vás s kroky, které jsem na začátku udělala já. Ušetřím vám tak nějakou tu práci na začátku.

  • Budu jedno velké ucho a poradce, pokud o to budete stát a budete mou podporu potřebovat.

xxx

Napište si nezávazně o více informací