Reference

Moje první zkušenost s TianDe - dcera (3,5 roku) od léta na stehynku flek, který se zvětšoval. Nepomohly mastičky se zinkem, ani indulona, holtova mast, clotrimazol, lipobase, infadolan nic. Kortikoidy jsem samozřejmě nechtěla! A pak přišla známá ať zkusím TianDe. Byla jsem skeptická, jak jinak když nic nezabíralo, ale už tak bezradná, že jsme to zkusily. Ano, za tři týdny to bylo dočista pryč. A to díky hadímu pytlíku regeneracnimu!

Dana S.

Chci se s vámi podělit o další zkušenost s TianDe. Před rokem, když jsem s Tiande začínala, moje první pleťová řada byla Zenfhei. Naprosto mě uchvátila , ale protože společnost nabízí tolik krásných řad , rozhodla jsem se po vypotřebování vyzkoušet i jiné krémy. Musím říct, že všechny co jsem zatím měla možnost vyzkoušet předčili mé očekávání. Ale vzhledem k tomu, že jsem po mamince zdědila sklony k pigmentovým skvrnám, jsem se před pěti měsíci rozhodla vrátit k Zenfhei. A myslím, že jsem dobře udělala. Tato řada mi sedí nejvíce 😍 jsem ráda, že nemusím svůj obličej skrývat pod makeupem!

Helena J.

Můj neocenitelný pomocník zahřívací gel "ORTHOPHYT" při menstruačních bolestech hlavně v oblasti kříží. Konečně už nemusím polykat prášky a mohu si pomoct přírodní cestou.

Zuzka G.

Tak se jdu pochlubit..2x použitý hadí šampon a hadí maska na vlasy. Jsem nadšená, vlasy jsou lesklejší, hebké a hlavně se krásně rozčesávají. Před tím jsem už vážně uvažovala o ostříhání, teď si to ještě hooodně rozmyslím 🙂

Eva M.

Tak jsem okouzlená. Přes rok jsem v tiande a stejně jsem překvapená. Moc jsem neřešila šampony, ale teď jsem asi našla svojí lásku. Uvádí se, že se používá tam, kde je ekzem, lupenka, lupy, prostě problematické vlasy resp. pokožka hlavy. Přestože žádný z těchto problémů nemám, tak jsem ho vyzkoušela a jsem nadšená. Moje blond vlasy jako kdyby ještě víc zesvětlaly, mají velký objem a krásně se mi rozčesávaly i bez kondicionéru. Za mě tedy naprostá jednička.

Renata K.