Proč já a TianDe

Všechno to začalo několikaměsíčním martýriem v podobě ekzému u našeho malého synka. Měl jej téměř po celém těle. Vyrašil mu cca na 3 měsících a v této agresivní formě trval následujících 5 měsíců. Na tuto dobu vzpomínám jako na období temna. Byly noci, kdy jsem mu musela držet ruce, aby si tváře neseškrábal do krve. Završením našeho zoufalství byl několikadenní pobyt v nemocnici s celkem běžnou virózou, která se ale u syna projevila dalším zhoršením ekzému. Kortikoidové masti se staly naším nejlepším kamarádem. 

Didi_předBěhem těchto měsíců jsme vyzkoušeli nespočet „zaručených“ mazání a kosmetických produktů. Od obyčejného sádla, až po drahou kosmetiku z lékárny. Nechtěla jsem se smířit s tím, co mi říkal lékař: „Tyto ekzémy do dvou let většinou zmizí.“ Co do té doby?! Doufat, že z toho urputného svědění a škrábání synovi nebo mně nepřeskočí? To pro mě nebyla cesta.

Tak jsme se objednali k homeopatce. Ta na základě měření zjistila, že syn má tělíčko zanesené nežádoucími kovy a toxiny. Pravděpodobným spouštěčem ekzému bylo očkování na 3. měsíci. Jeho organizmus se nedokázal vypořádat s látkami, které očkovací preparát (mimo ty „pozitivní“ látky) obsahuje. Během několikatýdenní přírodní detoxikační kúry začal ekzém mizet.

Od léta 2017 se ekzém sem tam objeví, ale jen v menších ložiscích, která jsou snadno zvládnutelná. Syn má citlivou pokožku a k podobným nepříjemnostem bude mít asi vždycky trochu sklony. Ale teď už vím, že to nemusí zajít do takového extrému.

IMG_5530Protože mě efekt homeopatické léčby překvapil (do té doby jsem tomu nevěřila), začala jsem se zajímat o souvislosti v těle, o psychosomatiku a různé alternativní přístupy k léčbě čehokoli. Nezavrhla jsem žádné rady klasických lékařů, ale baví mě každou léčbu doplňovat přírodními doplňky. Logicky mě i proto zaujala kosmetika TianDe. Její výrobci ctí tradiční čínskou a tibetskou medicínu. A čínská medicína je oblast neskutečná a její popis fungování těla téměř dech beroucí.

Není proto překvapením, že fungování a efekt nejen kosmetických, ale také zdraví podporujících výrobků TianDe je někdy až zarážející. Jenže jak říkám – to se musí vyzkoušet a zažít. A tak vás touto cestou zvu, abyste dali šanci této neprobádané oblasti a některý z produktů vyzkoušeli. Ať už pro podporu vaší krásy nebo zdraví. Věřím, že vás TianDe nadchne stejně jako mě 🙂

Já, TianDe a podnikání

Už když jsem odcházela na mateřskou dovolenou, věděla jsem, že musím dělat i něco jiného, než se „jenom“ starat o dítě, vařit a uklízet. Vidina byla jasná - využít času na mateřské a zkusit rozjet nějaké podnikání a nemuset se pak vracet do klasického zaměstnání. Ne že by mě má práce nebavila (působila jsem jako personalistka ve velké automotive korporaci), ale já toužila po svobodě, po práci flexibilní na čase i místě.

Počátky mateřství (v mém případě tyto počátky trvaly téměř rok :-D) byly z mé strany velmi rozpačité. Syn vyžadoval hodně pozornosti a navíc trpěl na již zmíněný nepříjemný ekzém, což nám znepříjemnilo první půlrok jeho života. Neměla jsem sílu a energii věnovat čas novému podnikání a navíc jsem trpěla utkvělou představou, že stejně neumím nic extra, na čem by se dalo postavit podnikání. O nedostatku kapitálu na založení firmy ani nemluvím. A pak jsem náhodou natrefila na TianDe a jejich systém síťového prodeje. A sepnulo mi to. Že nemusím přece vymýšlet nový produkt, když už je dávno vymyšlený a vyzkoušený! Recenze nadšených uživatelek přípravků TianDe mě přesvědčily udělat první objednávku a produkty vyzkoušet. Protože jsem rozhodně nehodlala postavit podnikání na něčem, o čem nebudu sama přesvědčená, že je to dobré.

A tak jsem pár měsíců jenom zkoušela a nasávala vůni a účinky. A bylo to moc fajn 🙂 A pak už jsem se nemohla dočkat, až o tom povím světu. A vznikly tyto stránky.