Koncentrát krásy, aneb rybičky neplní jen tři přání …

Tak maličké a tak mocné! V tomto krátkém videu vysvětluji, jak se dá krása vtěsnat do téhle malé ampulky a jak ji správně použít, abyste z ní vymáčkli maximum 🙂 A jestli raději čtete, pod videem je vše formou textu. 

VIDEO KE SHLÉDNUTÍ ZDE >>> 

Říkám jim „kouzelné rybičky“ a rozhodně nejsem sama, komu přijdou kouzlené. Jedná se o regenerační sérum na oční okolí a obličej a právem se jim říká „koncentrát krásy„, protože v sobě obsahují až 10x více aktivních látek, které pomáhají naší kráse zazářit, než je v běžně používaných krémech na obličej. 

Proč rybičky? Protože tak vypadají (někdo jim říká kuřecí stehýnka, ale mně se ty rybičky líbí přeci jen víc :-D) Používají se velice jednoduše – odstřihnete jim ocásek a obsah si vymáčknete na prsty. Obsah růžové rybičky si vklepejte (jemně rozetřete) na oční okolí, obsah žluté rybičky nanesete na obličej, krk a dekolt. Ač se vám může zdát, že obsah kapsličky vydrží na více použití, nedoporučuji to. Pěkně pleti dopřejte plnou dávku a otevřenou rybičku již dále nepoužívejte.

Rybičky obsahují 40 % hedvábí, neobsahují žádné konzervanty. Najdete v nich také různé éterické oleje, jako je třeba pupalkový nebo jojobový.

Efekt na své pleti uvidíte v podstatě okamžitě. Pleť je rozzářená, pěkně vypnutá. Pokud používáte toto sérum dlouhodobě, pomáhá odstraňovat jemné vrásky, jizvičky po akné či další drobné vady na kráse. Sérum můžete používat každý den. Já to dělám tak, že si ráno vyčistím pleť pleťovou vodou a pak nenesu obsah rybičky. Nechám cca 10 min působit, aby se pleť nakrmila 🙂 a pak pokračuji jak jsem zvyklá – krém, make-up, atd.

Pokud si chcete tuhle parádu dopřát jen občas, pak je skvělé si dát 3 – 4 x do roka 15ti denní kůru, kdy rybičky používáte každý den. Pleť bude chrochtat blahem … ale jak je vám asi z popisu jasné, není těžké si na nich vypěstovat závislost a používat je denně 🙂

Informaci o ceně najdete v eshopu >>>
(chcete-li uplatnit 35 % slevu na nákup, neváhejte se mi ozvat)

https://www.eshop-tiande.cz/eshop-serum-na-ocni-okoli-s-hedvabim-bez-konzervantu.html
https://www.eshop-tiande.cz/eshop-serum-na-plet-s-proteiny-hedvabi-z-kosmetiky-tiande.html

Eva Obstová

Mým přáním je vytvořit komunitu lidí pečujících o zdraví a krásu sebe i svého okolí. Komunitu spokojených lidí. Co mně osobně dělá spokojenou? Jsou to tři základní pilíře, které když jsou nasycené, tak mám pocit hojnosti a jsem šťastná: ZDRAVÍ, FINANČNÍ SVOBODA, SEBEREALIZACE O tom, jak to dělám, si přečtěte tady >>>

Komentáře