Je čas vyhnat fujxiny!

Přestože zimní bundy postupně odkládáme, může se nám zdát, že máme pořád na sobě něco, co tam tak úplně nepatří. Nemusí se hned nutně jednat o kila navíc (i když ani to nebývá po zimě ničím výjimečným). Mám na mysli spíše takový ten těžko popsatelný zimní nános, jakoby přes nás někdo hodil deku (prostě fujxiny).

Naštěstí postupně s prvními paprsky deka odpadá a my se vracíme zpátky do psychické i fyzické kondice. Aby to netrvalo moc dlouho a mohli jsme si užívat jara v plné síle hned od prvních dnů, navrhuji pomoci tělu nenáročným odlehčením ve formě drobné úpravy stravy doplněné kůrou v podobě defujxikačních (detoxikačních) náplastí.

náplastiJaké mají takové náplasti výhody a v čem nám mohou prospět?

>> Zlepšují krevní oběh, imunitní systém a metabolismus
>> Pomáhají při očistě organismu od přebytku toxinů, které už naše tělo nestačí zpracovat
>> Vyčištění organismu následně zapříčiňuje úlevu od různých kožních problémů, přináší zlepšení kvality vlasů a pleti
>> Napomáhají ke kvalitnějšímu spánku a účinně působí proti únavě přes den
>> Účinně působí při pročištění lymfatického systému, ledvin a jater

Zkrátka a jednoduše – kdo se cítí lépe, lépe i vypadá 🙂

Jak to funguje?

Viděli jste někdy v teleshoppingu ten vibrační pás, který si nasadíte okolo pasu, sednete si k televizi a jakože posilujete břišní svaly beztoho, aniž byste hnuli brvou? Tak takhle nějak jsem odsoudila detoxikační náplasti, když jsem o nich slyšela poprvé. Až když jsem si nastudovala, že tato metoda opravdu vychází z čínské medicíny a nejedná se o nesmysl, byla jsem ochotna tomu začít věřit 🙂

Balení náplasti obsahuje dvě náplasti, naplněné přírodními látkami. Ty mají schopnost absorbovat přes kůži toxiny z těla. Právě složení náplastí vychází z tradiční čínské medicíny. Stejně tak i jejich aplikace na chodidla, která mají vysokou koncentraci reflexních bodů, a je v nich zakončeno největší množství nervů lidského těla.

Účinné látky se tak skrz pokožku na chodidlech vstřebají do těla, kde pomáhají odstraňovat škodliviny. Po těle jsou roznášeny lymfou. Kromě toho, že látky obsažené v náplastech škodliviny z těla vstřebávají, pomáhají tělu tyto látky po dobu detoxikace i přirozeně vylučovat.

Jak náplasti použít?

Náplasti se přilepí na chodidla, ideálně na dobu spánku. Dle orgánových hodin (opět vychází z tradiční čínské medicíny) by měly být nalepeny nejdéle do 21 h a působit následujících 8 – 12 hodin. Pokud se vám ještě nechce v tu dobu zalézt do postele, stačí přes náplasti přetáhnout ponožky a můžete v nich chodit … ale připravte se, že to trochu čvachtá 🙂

Detoxikace by měla ideálně trvat tolik dnů, kolik je vám let. Pro začátek ale můžete zkusit třeba 10 denní kůru a uvidíte, jak vám tento způsob bude vyhovovat a jak se po dobu detoxikace budete cítit.

Jak je to s tou stravou?

Bylo by to opravdu jako s tím teleshoppingem, kdybyste si nalepili detoxikační náplasti a zasedli k televizi se sklenkou vína a miskou chipsů. Mám pro vás špatnou zprávu – po dobu detoxikace byste se měli vyvarovat ALKOHOLU, KÁVĚ, MLÉČNÝCH VÝROBKŮ, BÍLÉ MOUKY. Naopak co byste rozhodně měli, je pít hodně vody, aby z těla veškeré škodliviny odcházeli snáze.

Když už to tady tak vychvaluji, nebudu vám ani tajit cenu téhle detoxikační kůry, která činí 139 Kč/noc. Jak jsem zmínila, doporučuji zkusit alespoň 10 dnů, abyste mohli posoudit její efekt. To máme tedy za 1 390 Kč. Jenže ani to není konečná cena. Mohu zařídit, aby byla ještě o 35 % nižší.

Stačí se mi ozvat a ráda vše zajistím, vč. zodpovězení zvídavých dotazů 🙂

Přeji vám lehké jaro, bez fujxinů v hlavě a v těle!

Eva Obstová

Mým přáním je vytvořit komunitu lidí pečujících o zdraví a krásu sebe i svého okolí. Komunitu spokojených lidí. Co mně osobně dělá spokojenou? Jsou to tři základní pilíře, které když jsou nasycené, tak mám pocit hojnosti a jsem šťastná: ZDRAVÍ, FINANČNÍ SVOBODA, SEBEREALIZACE O tom, jak to dělám, si přečtěte tady >>>

Komentáře